Türkiye depremlerle savaşırken Yunan spikerden hadsiz sözler!

Türkiye depremlerle savaşırken Yunan spikerden hadsiz sözler!

Kahramanmaraş ve Hatay depremleri sonrası Yunan spiker İoannis Theodoratos, Türkiye ile ilgili aşağılık bir yayına imza attı.

Türkiye son günlerde peş peşe yaşanan büyük depremlerle savaşıyor. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkıma neden olan 2 depremin ardından dün akşam Hatay peş peşe iki depremle sallandı. Hatay’ın merkez üssü Defne ve Samandağ ilçelerinde 6.4 ve 5.8 büyüklüğünde 2 deprem meydana geldi.

Türkiye’deki bu büyük depremleri komşu Yunanistan da yakından takip ediyor. Yunan Bluesky kanalının muhabiri İoannis Theodoratos aşağılık bir yayına imza attı. Theodoratos depremler sonrası yaptığı yayında Yunanistan’ın adeta Türkiye arzusunu dile getirdi.

‘Yunanistan: Türkiye’de isyan başlayabilir’

Yunan spiker, Türkiye’de depremler sonrası bir isyan başlayabileceğini ve buna karşı ABD ile Yunanistan’ın hazırlıklı olması gerektiğini söyledi.

Yunanistan: Türkiye'de isyan başlayabilir
Yunanistan: Türkiye’de isyan başlayabilir

Yunan spiker İoannis Theodoratos, “Önceki yayınlarda çok şey varsaydım, ancak bu depremden ve sonuçlarından Türkiye’nin güneydoğusunda bir isyan tetiklenebilir.” açıklamasında bulundu.

One thought on “Türkiye depremlerle savaşırken Yunan spikerden hadsiz sözler!

  1. Bu halimizle bile sizi 100 kez yeneriz ve Yunan denen bir ülke kalmaz bu arda abd denen katil devlete çok güvenmeyin uğrayanın hali ortada. Yaşasın Rusya Yaşasın turkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir