YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

TOGG’a ilk zam geldi TOGG güncel fiyat listesi

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,884
Tepkime puanı
46
Puanları
48

TOGG güncel fiyat listesi​

Sıfır otomobil fiyatları her geçen gün artmaya devam ederken, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’ndan T10X modeli için ilk zam haberi de bugün geldi. Peki Togg’un güncel fiyatı ne kadar? İşte T10X modeline gelen ilk zammın ardından güncel fiyat listesi. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (Togg), doğuştan elektrikli T10X otomobil modeline yüzde 27 zam yapıldı. Güncellenen fiyatlarla birlikte aracın fiyatı 1 milyon TL'nin üstüne çıktı. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (Togg), Mart ayında satışa sunduğu T10X modeline zam yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla 2018 Haziran ayında kurulan ve 28 Haziran'da 5. yılını dolduran Togg, doğuştan elektrikli SUV'unu ön sipariş yöntemiyle teslim etmeye devam ediyor. 14 Mart'ta Togg T10X'i 953 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunan şirket, bugüne kadar 300'den fazla teslimat gerçekleştirdi. Bugün hak sahiplerine gönderilen mailler doğrultusunda yer alan bilgiye göre, Togg'un arkadan itişli standart modeli de dahil olmak üzere tüm modellerine zam geldi.
TOGG'a ilk zam geldi TOGG güncel fiyat listesi
TOGG'a ilk zam geldi TOGG güncel fiyat listesi

TOGG'a NEDEN ZAM GELDİ ?​

Togg'dan tüketicilere yönelik yapılan açıklamada, "Son dönemde küresel boyutta tedarik zincirinde yaşanan maliyet etkileri ve finansal gelişmelerin ülkemizde yerli üreticileri de etkilemeye başlaması nedeniyle biz de fiyatlarımızı düzenlemek durumunda kaldık. Yeni fiyat listesi 5 Temmuz 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak ve kendilerine bildirilmiş olan öngörü teslim tarihi en geç Temmuz ve sonrası olan tüm kullanıcılarımızı etkileyecektir."
TOGG'a NEDEN ZAM GELDİ ?
TOGG'a NEDEN ZAM GELDİ ?

TOGG T10X NE KADAR OLDU?​

Türkiye'nin yerli ve milli otomobil üreticisi Togg'un popüler modeli T10X için fiyat güncellemesi yapıldı. Togg.com.tr'de yer alan bilgiye göre yeni fiyatlar açıklandı ve araçların fiyatları önemli ölçüde arttı. İşte güncellenen Togg T10X fiyatları:
  • T10X V1 RWD Standart Menzil: 1.207.000 TL
  • T10X V2 RWD Standart Menzil: 1.307.000 TL
  • T10X V2 RWD Uzun Menzil: 1.537.000 TL
Bu fiyatlar, Togg T10X'in farklı versiyonları için geçerli olup, aracın menzil ve sürüş özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Zam miktarı, otomobilin özelliklerine ve donanımına bağlı olarak değişiyor. Örneğin arkadan itişli ve 314 kilometre menzile sahip T10X V1, 953 bin TL'den 1 milyon 207 bin TL'ye yükselirken, T10X V2 standart menzilli model 1 milyon 55 bin TL'den 1 milyon 307 bin TL'ye yükselmiş durumda. En yüksekteki model olan 523 kilometre menzilli T10X V2 ise 1 milyon 215 binden 1 milyon 537 bin TL'ye çıktı.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst