YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

TOGG, üretim hattı görüntülendi ‘Ay sonunda teslimata başlıyoruz’

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,632
Tepkime puanı
12
Puanları
38

Togg sahneye çıkıyor! İşte üretim hattı! Çok sayıda araç satışa hazır​

Türkiye'nin yeni gurur kaynağı Togg'un satışlarına başlanırken teknoloji kampüsünden üretim hattındaki araçların görüntüleri paylaşıldı. Yapılan açıklamada "Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz." ifadeleri kullanıldı. TOGG RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTI Togg'un ilk modeli T10X, C-SUV segmentindeki diğer elektrikli otomobilleri menzil, şarj ve fiyat avantajı konusunda geride bırakıyor. Togg tarafından "akıllı cihaz" olarak nitelendirilen ve tüm Türkiye'nin merakla beklediği otomobilin fiyatı ve satış tarihleri de açıklandı. Model adındaki T'nin Türkiye'yi ve Togg'u, 10'un cihazın üzerine inşa edildiği C segmenti platformunu, X'in ise SUV gövde tipini ifade ettiği T10X, iki farklı donanım ve iki batarya seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak.
TOGG, üretim hattı görüntülendi 'Ay sonunda teslimata başlıyoruz'
TOGG, üretim hattı görüntülendi 'Ay sonunda teslimata başlıyoruz' TOGG 28 DAKİKADA YÜZDE 80 BATARYA DOLULUĞUNA ULAŞIYOR Togg T10X, hızlı şarj ile 28 dakikadan daha kısa sürede yüzde 20'den yüzde 80 batarya doluluk seviyesine ulaşabilirken, diğer rakiplerde bu süre 45 dakikaya kadar çıkabiliyor. T10X'in "sonsuz ekran" özelliği de kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Araç içerisinde "büyük bir tablet" kullanıyormuş hissi veren kokpitteki ekrandan, akıllı ev aletlerin kumanda edilmesi, seyahat planlamaları ve online alışveriş gibi imkanların da sunulması bekleniyor.

TOGG İÇİN NASIL SİPARİŞ VERİLİR?​

16-27 Mart tarihleri arasında T10X için "www.togg.com.tr" ve Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş süreci gerçekleşecek. 60 bin TL ön ödeme yapanlar çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak çekilişle ön sipariş sahipleri belirlenecek. T10X'in 435 beygir gücündeki çift motorlu versiyonu ise 29 Ekim 2023 tarihinden itibaren teslim edilmeye başlanacak olan 100. Yıl Özel Serisiyle birlikte yollara çıkacak. TOGG'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, T10X’i modelinin üretim hattı görüntüleri paylaşılarak, “Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz” denildi. Türkiye’nin yerli Otomobil hayali Togg ile gerçekleşti. Togg T10X’i modeli kullanıcılarla buluşmak için gün sayıyor. Togg’un Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “24 saatte aldığımız 22 bin 150 adet T10X ön siparişi ardından anlık Togg Teknoloji Kampüsümüz. Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz. Teşekkürler Türkiye!” denildi.
TOGG İÇİN NASIL SİPARİŞ VERİLİR?
TOGG İÇİN NASIL SİPARİŞ VERİLİR? 27 MART'A KADAR DEVAM EDECEK Togg'dan yapılan açıklamaya göre, 2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart’a kadar devam edecek. TOGG 28 MART’TA NOTER HUZURUNDA DİJİTAL ÇEKİLİŞ YAPILACAK Togg satın almak isteyenler 27 Mart’a kadar başvurularını Trumore uygulamasından veya Togg websitesi üzerinden 60 bin lira yatırıp gerçekleştiriyor. Konfigürasyonu tamamlayanlar, özet sayfasında detayları inceleyip son kontrollerini yapacak. Ön sipariş sözleşmesini inceleyip onaylayanlar ise ödeme aşamasına geçecek.
Eğer kullanıcının daha önceden kurulu bir Togg e-Cüzdan’ı varsa ve 60 bin TL bakiye yüklemişse ön ödemeyi tamamlayarak çekilişe katılma hakkı kazanacak ya da Trumore üzerinden Togg e-Cüzdan’ını yaratıp 60 bin TL bakiyesini yükledikten sonra ön ödemeyi tamamlayarak çekilişe katılma hakkı elde edecek.
TOGG 28 MART’TA NOTER HUZURUNDA DİJİTAL ÇEKİLİŞ YAPILACAK
TOGG 28 MART’TA NOTER HUZURUNDA DİJİTAL ÇEKİLİŞ YAPILACAK Ön sipariş dönemi kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak. Çekilişe katılacak kullanıcıların ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı liste, çekiliş öncesinde Togg tarafından yayımlanacak. Çekiliş sonlandığında kazanan kullanıcılar da aynı yöntemle duyurulacak. Sipariş hakkı kazanan kullanıcılar, akıllı cihazlarının teslimat tarihi geldiğinde ön ödeme tutarı düşülmüş bir şekilde kalan ödemelerini yapacak. Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise önce kullanıcıların Trumore e-Cüzdan’larına, ardından da bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına ve kredi kartlarına geri yatırılacak.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Üst