YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar’ın Erdoğan’a 2009’da hastanede sunum yapmıştı

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,632
Tepkime puanı
12
Puanları
38
Türk İHA ve SİHA'larının henüz dünya gündemine oturmadığı 2009 yılına ait çok anlamlı bir kare ortaya çıktı. Karede, Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar ile Genel Müdür Haluk Bayraktar'ın Erdoğan'a hastanede sunum yaptığı görülüyor.
Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar'ın Erdoğan'a 2009'da hastanede sunum yapmıştı
Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar'ın Erdoğan'a 2009'da hastanede sunum yapmıştı İnsansız hava araçları alanında Türkiye'yi uluslararası alanda üst sıralara taşıyan Bayraktar kardeşlerin yıllar önce çekilen önemli bir fotoğrafı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakan olduğu dönemde, 2009 yılında çekilen fotoğraf karesinde, Erdoğan'a Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar bir hastanede sunum yaparken görülüyor. Türkiye'nin gururu olan Bayraktar Akıncı, Bayraktar TB2 ve Kızılelma gibi insansız hava araçlarını üreten ve birçok ülke tarafından tercih edilen Baykar firması oldu. Bayraktar kardeşlerin yıllar önce yaptıkları çalışmayı Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a başbakan olduğu dönemde anlattıkları anın fotoğrafı ortaya çıktı.
ERDOĞAN'IN ÖZDEMİR BAYRAKTAR'I HASTANEDE ZİYARET ETTİĞİ SIRADA ÇEKİLDİ
ERDOĞAN'IN ÖZDEMİR BAYRAKTAR'I HASTANEDE ZİYARET ETTİĞİ SIRADA ÇEKİLDİ ERDOĞAN'IN ÖZDEMİR BAYRAKTAR'I HASTANEDE ZİYARET ETTİĞİ SIRADA ÇEKİLDİ Başkan Erdoğan, merhum babaları Özdemir Bayraktar'ı hastanede ziyaret ettikten sonra Selçuk ve Haluk Bayraktar kardeşler ile bir araya geldi.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst