YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Sarsılmaz SAR9 SOCOM ABD’de Polis Silahı Oldu

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,881
Tepkime puanı
45
Puanları
48
SARSILMAZ SAR9 socom ABD'nin galveston polis departmanı'nın ana silahı olarak seçildi. Sarsılmaz üretimiminin en başarılı silahları arasında yer alan SAR9 SOCOM, ABD'de iki kez yılın silahı ödülüne layık görülmüştü. SAR9 DNA'sından yola çıkılarak üretilen 9 mm'lik tabanca, özel kuvvetlerin havada, karada ve denizde ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı ve tüm testlerden her daim başarılı ile geçti SOCOM, standart özelliklerine ek olarak 17 ve 21'lik sarjör seçeneği ile ön plana çıkıyor.
Sarsılmaz SAR9 SOCOM ABD’de Polis Silahı Oldu
Susturucu bağlantısı, pratik kullanım avantajı gibi 'Konforlu atış' imkanı sunan SAR9 SOCOM, yükseltilmiş gez ve arpacık, kordon halkası ile her türlü aksesuar ile kusursuz olarak çalışmakta. Picatinny ray ve art arda atışlarda yüksek performans sağlayan soğutma kanalı, SAR9 SOCOM'un en etkili özellikleri arasında yer alıyor.
Sarsılmaz SAR9 SOCOM ABD’de Polis Silahı Oldu
 
Üst