YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Rusya’dan beklenmedik Türkiye kararı! Listeye eklediler

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,884
Tepkime puanı
46
Puanları
48
Rusya 19 ülkenin vatandaşlarına 6 aylık çok girişli kolay vize alma hakkı tanıdı. Listeye Türkiye de eklendi. Rusya 19 ülkenin vatandaşlarına, sadece otel rezervasyonu ile başvurmak kaydıyla altı aya kadar çok girişli turist vizesi alma hakkı tanıdı. Daha önce "aday ülkeler" arasında adı geçmeyen Türkiye ise listeye dahil edildi. Rusya Başbakanı Mihail Mişustin, vatandaşları otel ya da bir başka konaklama rezervasyonuna dayalı olarak Rusya'da altı aya kadar turist vizesi alma hakkına sahibi olacak 19 ülkenin yer aldığı bir listeyi onaylayan bir kararname imzaladı. Belge, hükümetin resmi portalında bu akşam yayınlandı.
Rusya'dan beklenmedik Türkiye kararı! Listeye eklediler
Rusya'dan beklenmedik Türkiye kararı! Listeye eklediler Listedeki sıralamaya göre söz konusu ülkeler Bahreyn, Brunei, Hindistan, Endonezya, İran, Kamboçya, Çin, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Kuveyt, Laos, Malezya, Meksika, Myanmar, Umman, Suudi Arabistan, Sırbistan, Tayland, Türkiye ve Filipinler oldu. Karara temel teşkil eden ilk yasa Ağustos 2021'de çıkarılmıştı. Turkrus
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst