YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Rusya ‘dost’ ülkeler için yeni karar! Türkiye o ülkelerin arasında!

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,632
Tepkime puanı
12
Puanları
38
Rusya 25 ülkenin vatandaşları için çok kolay banka hesabı açmalarına ve para yatırmaları ve alma hakkı tanıdı. Türkiye de eklendi. Böylelikle uluslararası bankacılığı işlemlerine olanak sağladı
Rusya 'dost' ülkeler için yeni karar! Türkiye o ülkelerin arasında!
Rusya 'dost' ülkeler için yeni karar! Türkiye o ülkelerin arasında! Rusya’dan ‘dost ülkelerin’ yatırımlarını kolaylaştıracak hamle Rusya, 'dost ülkelerdeki' kişi ve kuruluşların Rusya'ya yatırımlarını kolaylaştırmak için prosedürleri basitleştirecek. Rusya Başbakanı Mikhail Mishustin, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu “dost” ülkelerdeki kişilerin ve şirketlerin Rusya’ya kolay yatırım yapabilmeleri için basitleştirilmiş bir bankacılık prosedürü oluşturacaklarını açıkladı. Mishustin, 25 ülkedeki kişilerin ve kuruluşların Rusya’da basitleştirilmiş bir prosedürle banka hesabı açmalarına ve para yatırmalarına izin verileceğini duyurdu.

Rusya 25 DOST ÜLKEYE UYGULANACAK​

Rusya 25 DOST ÜLKEYE UYGULANACAK
Rusya 25 DOST ÜLKEYE UYGULANACAK Başbakan, “Yabancı işletmeler ve girişimciler için daha uygun koşulların sağlanması, devlet başkanımızın belirlediği ulusal hedeflerin uygulanması kapsamında hükümetin finansal egemenliği sağlamaya yönelik sistematik çabalarının önemli bir parçası” dedi. Prosedürün Türkiye, Çin, Hindistan, Brezilya, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Belarus’un da aralarında bulunduğu 25 “dost” ülkeye uygulanacağı açıklandı. Rusya, Ukrayna’daki savaşın ardından Batılı devletlerin Rusya’ya uyguladığı ekonomik yaptırımlara katılan ülkeleri “dost olmayan ülkeler” olarak nitelendiriyor.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst