YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Kassam Tugayı: Gazze'de 6 İsrail askerini daha öldürdük

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,881
Tepkime puanı
45
Puanları
48

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde 6 İsrail askerini daha öldürdüklerini duyurdu operasyon son hızla devam ediyor.

Kassam Tugayı: Gazze'de 6 İsrail askerini daha öldürdük

İzzeddin el-Kassam Tugayları: Hicr ed-Dik bölgesinde "sıfır mesafeden 6 İsrail askerinin öldürüldüğü" ifade edildi.

İSRAİL'İN GAZZE'Yİ İŞGALİNDE SON DURUM
İsrail'de 7 Ekim'deki saldırılarda 310'dan fazlası asker olmak üzere resmi rakamlarda 1200 İsraillinin öldüğü, 5 bin 132 kişinin yaralandığı duyuruldu.

İsrail ordusuna göre, 7 Ekim'den bu yana 59'u Gazze içerisindeki çatışmalarda 6'sı da Lübnan sınırında olmak üzere 380 İsrail askeri öldürüldü. Gazze Şeridi'nde en az 5 bini çocuk ve 3 bin 300'ü kadın olmak üzere 12 bin 300 kişi öldürüldü.
Kassam Tugayı: Gazze'de 6 İsrail askerini daha öldürdük

İsrail ordusu ile Hizbullah arasında 8 Ekim'den bu yana sınırda yaşanan çatışmalarda 76 Hizbullah mensubu ve 6 İsrail askeri öldü.

Hizbullah, çatışmaların başladığından bu yana 120 kilometrelik sınır hattında yer alan İsrail’e ait 40’ın üzerindeki askeri noktaya, farklı yerlerden saldırılar düzenliyor.
 
Üst