YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Husiler'den Gazze misillemesi: İsrail'e ait Gemiyi böyle ele geçirdiler

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,632
Tepkime puanı
12
Puanları
38
Yemenli Husiler, İsrail'in Gazze saldırılarına misilleme olarak Kızıldeniz'de "Galaxy Leader" adlı gemiye operasyon yaptı. Husiler, gemiye yapılan operasyon görüntülerini paylaştı.
Husiler'den Gazze misillemesi: İsrail'e ait Gemiyi böyle ele geçirdiler
Rus yapımı bir helikopter kullananarak maskeli Husilerin, geminin güvertesine indiği, otomatik silahlarla ateş açarak geminin güvenliğini sağlıyorlar.
Kaptan köşküne ulaşan Husilerin, çevresindeki sürat tekneleriyle birlikte geminin rotasını Yemen'e çevirdikleri görülüyor. Öte yandan geminin Yemen'deki Hudeyde Limanında demirlediği açıklandı.
Geminin sahibi tarafından yapılan açıklamada, gemideki mürettebatla tüm iletişimin kesildiği söyledi. Yemenli Husiler İsrail'in Gazze saldırılarına karşılık olarak Kızıldeniz'deki İsrail gemilerini hedef alacaklarını bildirdi.

655ba2af86b24a5408787cfb.jpg
İsrail hükümeti ise gemide İsrail'e ait vatandaşları bulunmadığını duyurmuştu İsrail yönetimi ise bu saldırıların arkasında ise İran var denildi.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst