YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Ermeni saldırısında 1 Azerbaycan askeri şehit oldu İNTİKAMI Misliyle alındı

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,884
Tepkime puanı
46
Puanları
48
Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Karabağ'daki yasa dışı Ermeni silahlı güçlerin ateşi sonucu bir Azerbaycan askerinin şehit olduğunu açıkladı.
Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Rus unsurların geçici olarak konuşlandığı bölgelerde bulunan yasa dışı Ermeni güçlerin, sabah saatlerinde Laçın ilindeki Azerbaycan mevzilerini yoğun ateş altına aldı. Ermeni güçlerin ateşi sonucu Anar Kazımov isimli askerin, aldığı kurşun yarası nedeniyle hayatını kaybettiği ifade edildi. Şehit askerin aile ve yakınlarına taziye dileklerinde bulunulan açıklamada, Azerbaycan birliklerinin misillemede bulunduğu bilgisi paylaşıldı. Rus barış güçlerinin geçici olarak konuşlandığı Azerbaycan topraklarında bulunan yasa dışı Ermeni silahlı gruplarının saldırısı sonucu bir Azerbaycan askeri şehit oldu. Azerbaycan ordusu, saldırının ardından Ermeni güçlere operasyon başlattı. Ermeni güçleri, Karabağ bölgesinde Bayraktar TB-2 SİHA'lar ile vuruldu.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Rus barış güçlerinin geçici olarak konuşlandığı Azerbaycan topraklarında bulunan yasa dışı Ermeni silahlı gruplarının saldırıya kalkıştığı açıklandı.

Ermeni saldırısında 1 Azerbaycan askeri şehit oldu İNTİKAMI Misliyle alındı
Ermeni saldırısında 1 Azerbaycan askeri şehit oldu İNTİKAMI Misliyle alındı

SALDIRIDA AZERBAYCAN ASKERİ ŞEHİT OLDU​


Yasa dışı Ermeni silahlı grupların, bu sabah saatlerinde Azerbaycan birliklerine ateş açması sonucu bir Azerbaycan askeri şehit oldu.

ERMENİ GÜÇLERİ TB-2 SİHA'LAR İLE VURULDU​


Gelişmenin ardından Karabağ'da Rus birliklerinin bulunduğu bölgeden saldıran ve bir Azerbaycan askerini şehit eden yasa dışı Ermeni güçlere, Azerbaycan ordusu operasyon başlattı. Karabağ bölgesinde Ermeni güçleri, Bayraktar TB-2 SİHA'lar ile vuruldu. Saldırıda bulunan Ermenistan birliklerinin büyük bölümü yok edildi.

ERMENİ GÜÇLERİ TB-2 SİHA'LAR İLE VURULDU
ERMENİ GÜÇLERİ TB-2 SİHA'LAR İLE VURULDU
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst