YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail'in sonu Ermenistan gibi hüsran olacak dedi.

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,884
Tepkime puanı
46
Puanları
48

Erdoğan: İsrail bir terör devleti, Netanyahu gidicidir​

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında sert konuştu. İsrail'e tepki gösteren Erdoğan, "Ey İsrail sende atom bombası, nükleer bombası var ve bununla tehdit ediyorsun. Neye sahip olursan ol gidicisin." dedi.

erdogan-grup-toplantisi-15.11-1.jpg
Sözlerimin hemen başında KKTC'nin 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı'nı canı gönülden kutluyorum. Türkiye olarak Kıbrıs Türk'ünün yanından olmaya devam edeceğiz. Hükümet olarak bir taraftan İsrail vahşetini durdurmak için diplomasi yürüterek bir taraftan da ülkemizi kalkındırmaya devam ediyoruz.

Düzenlediğimiz Büyük Filistin Mitingi'yle mazlum Gazze halkının yanında olduğumuzu gösterdik.

Ertesi gün malumunuz 29 Ekim'di. Büyük bir coşkuyla kutladık. Böylece öküz altında buzağı arayan, Büyük Filistin Mitingi'ni bahane ederek fitne peşinde koşanlara esaslı bir ders verdik.
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında partililere seslendi. Hamas'ın İsrail'e yönelik saldırısıyla başlayan çatışmalarla ilgili konuşan Erdoğan, İsrail'in Filistin halkına soykırım yaptığını söyledi.
Hamas için daha önce 'mücahitler' ifadesini kullanarak söze başlayan Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada ise Hamas'ın bir siyasi parti olduğunu bir kez daha söyledi. Erdoğan, "Hamas'ı terör örgütü olarak ifade ediyorlar. Hamas, Filistin'de seçimlere girip seçim kazanan bir parti. Haklarını elinden aldılar. İsrail ve Amerika birlikte aldılar. Bu gerçekleri görelim. Ama hala benim ülkemde bile Hamas'ın bir siyasi parti olduğunu bilmeyen, anlamayanlar var." dedi.

"İSRAİL'İN DE SONU ERMENİSTAN GİBİ HÜSRAN OLACAK"

thumbs_b_c_0769db850109dab9d9b34c4dfcc90274.jpg

Erdoğan: Daha önce de ifade ettim. Türk milleti olarak şayet bu topraklarda hür, onurlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorsak güçlü olmak mecburiyetindeyiz. Siyasetiyle, ekonomisiyle, sosyal yapısıyla, askeri gücüyle her alanda güçlü olmazsak bizi bu topraklarda yaşatmazlar. İşte sizler de görüyorsunuz, vatan topraklarımızla ilgili habis niyetler taşıyanlar kendilerini bir şekilde ifşa ediyorlar. Yıllarca Ermenistan ülkemiz topraklarıyla ilgili hayaller peşinde koştu. Karabağ savaşıyla dersini aldı, yerine oturdu. Şimdi de İsrail yöneticileri benzer hezeyanları ifade etmeye başladılar. Hiç merak etmesinler bin yıldır sayısız benzer hayal sahibi gibi bunların da sonu hüsran olacaktır.

 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst