YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Aslan Neferler Hacker Timi Yunan Ordusunu Web Sitesine Saldırdı

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,884
Tepkime puanı
46
Puanları
48

ASLAN NEFERLER TİM YUNAN ORDUSUNUN WEB SİTESİNE SALDIRDI​


Aslan Neferler Tim adlı Türk Hacker grubu yunan ordusuna ait resmi web sitesini saatlerce erişime kapattı. Yunan siber güvenlik uzmanları ile adete köşe kapmaca oynayan hackerlar defalarca ıp değiştiren siteye nefes aldırmadılar.

Yoğun bir ddos saldırısından sonra sitenin kapandığı gözlemlendi zaman zaman bu saldırılardan ıp değiştirerek kurtulmaya çalışan yunan askeri güvenlik uzmanları

yeterli olamadılar

haber yayına verildiği saatlerde bile sitenin erişime kapalı olduğu gözlemlendi

Aslan Neferler Hacker Timi Yunan Ordusunu Web Sitesine Saldırdı
Aslan Neferler Hacker Timi Yunan Ordusunu Web Sitesine Saldırdı
saldırıya bir zat aslan neferler timin üst rütbeli kadrosu katıldı…

başlarında bir zat Aslan Neferler Tim’in gruplar komutanı ve web hackten üst düzey rütbeli personelin olduğunu söyleyen kaynaklar saldırıların artarak devam edeceğini söylediler

Aslan Neferler Tim Sosyal medya hesaplarından sitenin erişime kapalı görselinide paylaştılar.

Yunana ilk Saldırı siber saldırısı değil​

Aslan Neferler Tim adlı Türk hacker grubu, darbeci askerlerden Uğur Uçan’a iltica hakkı veren Yunanistan’ın cumhurbaşkanlığına ait siteyi çökertti.
Yunana ilk Saldırı siber saldırısı değil
Yunana ilk Saldırı siber saldırısı değil Aslan Neferler Tim adlı Türk hacker grubu bu kez Yunanistan’a saldırdı. Yunanistan’ın, 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra buraya kaçan darbeci askerlerden Uğur Uçan’a iltica hakkı vermesini protesto eden hacker grubu, bu ülkenin cumhurbaşkanlığına ait resmi internet sitesini çökertti. Yunanistan daha önce de Süleyman Özkaynakçı ve Ahmet Güzel isimli darbeci askerlere iltica hakkı vermişti.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst