YERLİ SİLAH SANAYİ FORUMU

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Araca Monte 5 kw Lazer Silah Sistemi, Jandarma’ya teslim edildi

ADMİN

Administrator
Yönetici
Katılım
9 Kas 2023
Mesajlar
1,772
Tepkime puanı
34
Puanları
48
İHTAR entegreli JARMOL, Jandarma teslim edildi
ASELSAN İHTAR Sistemi ile birlikte çalışacak şekilde tasarlanan Jarmol lazer silah sistemi jandarmanın gücüne güç katacak. Sistem dronlara karşı geliştirildi ve kendi içinde körleme, karıştırma, tespit, elektronik harp gibi sistemleri barındırarak hem saldırı hem savunma yeteneği kazanmıştır.
Araca Monte 5 kw Lazer Silah Sistemi, Jandarma’ya teslim edildi
TÜBİTAK BİLGEM tarafından geliştirilen, özgün lazer savunma sistemine sahip Araca Monte Lazer Silahı JARMOL’ün lazer gücü 5kw gücünde hem hava araçlarına hem kara araçlarına karşı saldırı ve savunma yapabiliyor.
İHTAR entegreli JARMOL, Jandarma teslim edildi
Kara araçları olarak tüm hafif zırhlı araçları imha edebilir 2 km menzili ile tüm hava araçlarına karşı kullanılabilir, piyadelere karşı kullanılması durumunda etkili menzili 5 km kadar çıkmakta. En etkili ve önemli avantajı ise çok ucuz maliyetli ve sınırsız ateş imkanı sunmasıdır.
 

Reklam

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Üst